یکی از کاربران شبکه ی اجتماعی توییتر با نام کاربری Ricciolo1@ در این شبکه به فعالیت می پردازد و قبلا نیز اخبار برخی از کمپانی ها را فاش نموده بود، این بار اعلام کرد که بر خلاف تصور اغلب افراد نام پرچم دار جدید کمپانی HTC دیگر سری M نخواهد بود (M10 ). همچنین پردازنده مورد استفاده در این سری از نوع Snapdragon 820 خواهد بود.

کامنت-تویتر

این کمپانی تایوانی مدت زیادی را در انتظار معرفی نسل جدید پردازنده های Snapdragon صرف کرده بود و این امر بلاخره با رونمایی کمپانی Qualcomm از پردازنده Snapdragon 820  که دیشب صورت پذیرفت محقق گردید بر این اساس که از مدل قبلی سری M یعنی M9 به خوبی استقبال نشد این نیاز را کمپانی HTC احساس کرد که باید پرچم دار جدیدی را به بازار روانه سازد.

تویتر

CherWang مدیر عامل این کمپانی در تابستان سال جاری و با توجه به شکست در فروش M9 به سهامداران کمپانی خود این خبر را داده بود که در حال کار بر روی گوشی ای جدید هستند، حتی برای وصف این گوشی از کلمه Hero استفاده نموده بود. در ابتدای امر این تصور وجوود داشت که منظور wang همان گوشی HTC one A9 هست اما با مشخص شدن ویژگی های آن و پی بردن به این مطلب که این گوشی یک میان رده است این تصور رد شد . مسلما منظور مدیر عامل ‌کمپانی HTC، A9 نبوده است به هرحال بنظر میرسد که ما تا سه ماهه ی دوم سال آینده میلادی باید صبرکنیم تا HTC اطلاعاتی درباره گوشی Hero ‌خود که طبق اطلاعات منتشر شده اخیر دارای پردازنده Snapdragon 820 است منتشر نماید.

درحال حاضر از این گوشی نام و اطلاعات دیگری در دسترس نیست.

  منبع :
phonearena
  برچسب ها :  نظرات