مسئول Cyanogen. اعلام کرد اندروید ورژن ۶ تنها قابلیت های ما را کپی کرده است و هیچ چیز جدیدی ندارد.

استیو کاندیک( (Steve Kondik رییس پروژه ی سیانوژن (Cyanogen) که از ابتدای معرفی اندروید در حال دستکاری و بهبود سیستم عامل اندروید گوگل است طی مصاحبه ای درمورد آینده ی سیستم عامل سیانوژن و سایر نکات مربوط به اندروید صحبت کرد .

در ابتدا به این نکته اشاره کرد که بر خلاف قراری که در توسعه اندروید بود؛ اندروید از ابتدا رایگان و قابل دسترسی نبود او اعتقاد دارد حداقل درمورد اولین گوشی اندرویدی جی ۱ این اتفاق نیافتاده بود . او در مورد قابلیت های جدید اضافه شده به نسخه جدید اندروید یا همان اندروید مارشمالو اعلام کرد قابلیت های پیشرفته ای همچون مزاحم نشوید ، بررسی نوتیفیکیشن های از دست رفته و قابلیت های این چنینی در گذشته در سیستم عامل سیانوژن موجود بوده است و اندروید مارشمالو تنها با کپی کردن آنها به قابلیت های خود افزوده است.اندروید

 

در ادامه ی مصاحبه استیو به این نکته اشاره کرد که آینده ی سیستم عامل سیانوژن با معرفی پرچم دار ها همراه خواهد بود و گروه سیانوژن از این به بعد تنها به گوشی های میان رده اکتفا نخواهد کرد در حقیقت بنظر می رسد موسس شرکت سیانوژن به شدت علاقمند به چیپ ست های جدید که در سال آینده می آیند شده است با توجه به گفته های کاندیک از همین حالا باید منتظر پرچم داری با سیستم عامل سیانوژن و پردازش گر اسنپ دراگون ۸۲۰ باشیم .

در پایان مصاحبه کاندیک به فنآوری های پیشرفته ی کنونی همچون پردازشگر زروت از کوالکام اشاره کرد وگفت زروت یک پردازشگر شناختیست و بطور جالبی شبیه به neurons (سلول های عصبی ) است .این پردازنده مارا وارد نسل جدیدی از پردازش ها و الگوریتم های جدید یادگیری می کند.به نظر من این پردازشگر باعث تغییری بزرگ در پردازش های کامپیوتری خواهد شد.

شما در مورد سیستم عامل سیانوژن  چه نظری دارید ؟ آیا حاضرید از یک گوشی با این سیستم عامل استفاده کنید؟ با ما درمیان یگذارید.

  منبع :
phonearena
  برچسب ها :  نظرات