periscopeاپلیکیشن پریسکوپ  که از ماه ژانویه بخشی از  توییتر بوده به کاربران اجازه می دهد تا ویدئو های زنده را برای دنبال کنندگانشان مخابره کنند. آخرین ورژن این اپلیکیشن برای ios با تعداد انگشت شماری از ویژگی های مفید عرضه شد که یکی از این ویژگی ها برای رفع مشکلی همگانی ناشی از سربار شدن اخبار می باشد.

پس هم اکنون شما میتوانید سیستم پخش کننده را بی صدا کنید تا هر زمان که دنبال کنندگانتان فعالیت کردند بر روی گوشی شما ظاهر نشود.از بابت از دست دادن ویدئو های دنبال کنندگان هم نگران نباشید چون با وجود همه این ها همچنان درقسمت اطلاعات home شما باقی می ماند.

همچنین اطلاعات جهانی با توجه به ویژگی های سیستم پخش به روز می شود که  به اینترنت شما و اولویت زبانیتان بستگی دارد.به علاوه هم اکنون شما می توانید از ویژگی دست به دست کردن ios بهره ببرید,یعنی می توانید دیدن یک ویدئو در آیفون یا آیپدتان را شروع کنید یا بدون هیچ مساله ای آن را به مک بوک خود انتقال دهید و بالعکس.

کاربران اندروید نیز ممکن است متوجه شوند که سیستم به روز رسانی اطلاعات جهانی در دستگاه های آنها نیز قابل دسترس است و پریسکوپ وعده داده که به زودی سیستم بی صدا کردن آن را که از اساس کار گوگل پیروی می کند ارائه دهد.

  منبع :
engadget
  برچسب ها :  نظرات