سلام به همه BrainClippy های عزیز…

همونطور که وعده داده شد، قصد داریم علاوه بر معرفی برنامه ها و بازی های برتر در سیستم عامل Android ، به معرفی این برنامه ها در IOS هم بپردازیم. در اینجا نیز مانند سیستم عامل آندروید، تمامی برنامه ها و بازی ها برای اولین بار معرفی می شوند و هیچ گونه آپدیت از برنامه های قبل نمی باشند. پس در صورتی که طرفدار IOS هستید، پیشنهاد می کنم همیشه اخبار مربوط به اون رو پیگیری کنید. ما هم در حد عالی سعی بر این داریم که بتوانیم پوششی کامل از خبرهای مربوطه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

 

wildcard

نرم افزار رایگان Wildcard

نوعی نرم افزار است که این اجازه را به شما می دهد که تا جایی که ممکن است، راحت تر و سریع تر بتوانید عکس ها، ویدئوها، مقالات، داستان ها، سرگرمی ها و سایر مواردی که به صورت روزمره بررسی و استفاده می کنید را در اختیار شما قرار می دهد. اما چگونه؟ و اینکه چه مزیتی دارد از این نرم افزار استفاده کنیم؟

در پاسخ باید گفت که شاید برای شما پیش آمده باشد که به دلیل وقت کم و مشغله زیاد، نتوانید به طور کامل همه آن چیزهایی که نیاز دارید را چک کنید. به عنوان مثال بخواهید در مورد خبرهایی که اطرافتان رخ می دهد مطلع شوید و یا سایر سرگرمی ها و کارهایی که به طور مداوم و پیوسته انجام می دهید. این کار را Wildcard برای شما انجام می دهد و همیشه به صورت آپدیت باقی می ماند تا شما در هر لحظه و هرجا که خواستید، بدون هیچ گونه اتلاف وقت در دسترس داشته باشید هر آنچه را که می خواهید.

پس اگر شما هم این شرایط را دارید، بهتر است استفاده از این نرم افزار را از دست ندهید، شاید مفید برایتان واقع شود.

 

 

March-of-Empires

بازی رایگان March of Empires با پرداخت درون برنامه ای

از واقعیت بیرون بیایید و با هنر جنگجویی، به تاج و تخت برسید.”

شرکت Game Loft یکی دیگر از بازی های خود را رونمایی کرده است. می توان این بازی را نوعی روش تاسیس امپراتوری و یا پیشروی در گسترش امپراتوری معرفی کرد.

اگر به دنبال تقویت قلعه و یا ارتش خود هستید، اگر به دنبال مبارزه بی نهایت و ساختن قلمروی بزرگی برای خود هستید، این بازی پیشنهاد خوبی برای شماست. اما حواستان باشد که با گسترش قلمرو خود، باید توانایی حفظ و جنگ با سایر افراد نیز باشید.

آیا توانایی امپراتوری یک منطقه بزرگ دارید؟ آیا می توانید با درایت خود یک منطقه را از چنگ دیگران درآورید و جزء منطقه خود قرار دهید ؟ اگر نمی توانید، پس باید تحمل این را داشته باشید که قلمرو خود را از دست رفته ببینید.

پس اگر علاقمند هستید، شروع کنید.

  منبع :
Guardian
  برچسب ها :  نظرات