مدیر ارشد بازرگانی مایکروسافت تلویحا سرفیسفون (Surface Phone)را تایید کرد

بارها و بارها در مورد احتمال عرضه Surface Phone توسط مایکروسافت اخباری شنیده ایم اما این بار یکی از اعضای ارشد مایکرو سافت به شایعات دامن زد . در پادکست هفتگی مایکروسافت با  Paul Thurrottو  Mary Jo Foleyو  Chris Caposselaمدیر ارشد بازار یابی مایکروسافت توضیح داد که این شرکت نیاز به یک معادل معنوی سرفیس تبلت در بازار موبایل داردلومیا

او در ابتدا به این نکته اشاره کرد که ارائه ی اولیه سرفیس با اشتباهات بزرگی همراه بود. اشتباهاتی که باعث شد ویندوز سرفیس در ابتدا با شکست به نظر برسد اما با تغییر ساختار سخت افزاری و نرم افزاری این محصول سرفیس اکنون بخش مهمی از شرکت مایکرو سافت است . او اشاره کرد که درمورد ویندوز فون نیز همچنین اتفاقی محتمل است

با توجه به اینکه در مورد سرفیس ایده ی ما ساخت یک تبلت برای جایگزینی لپ تاپ بود تا شما بتوانید بجای خرید یک آیپد و یک مک بوت یک سرفیس به تنهایی خریداری کنید و نیاز های شما را پاسخ بگوید در مورد صنعت موبایل نیز مایکروسافت بدنبال چنین ایده ایست .ما در صنعت موبایل نیاز به محصولی با روح سر فیس داریم محصولی که نتنها موبایل باشد بلکه با قابلیت های خود همه را شوک زده کند.

لومیا

اگر حرف های کریس کاپو سلا واقعی باشد باید منتظر اسمارت فونی شگفت انگیز با نام سرفیس فون باشیم که چه از نظر کیفیت ساخت و چه از نظر قابلیت ها ، عملکرد و نرم افزار بسیار قدرتمند تر از پرچم دار سایر شرکتها باشد.و کیفیتی بالاتر از لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰Xl داشته باشد .

با اینکه مایکروسافت مستقیما اشاره به ساخت سرفیس فون نمی کند اما اینکه این شرکت در اندیشه ی ساخت دستگاهی دارای ویژگی خاص باشد طبیعتا ساخت سرفیس فون را تلویحا تایید می کند . مسلما شرکت مایکروسافت با تولید چنین محصولی به عنوان یکی از ارکان اصلی تولید کننده اسمارت فون خواهد بود و اگر سرفیس فون در سال ۲۰۱۶ ارائه شود باید منتظر روز های خوبی برای مایکرو سافت باشیم.

  منبع :
news.softpedia
  برچسب ها :  نظرات