فیس بوک به طور میانگین روزانه ۱ میلیارد کاربر فعال دارد

 

امروز فیس بوک گزارش فصل سوم مالی خودش را ارائه داد و در آن اشاره شده بود که روزانه یک میلیارد کاربر فعال دارد که به نظر میرسد این رقم ۱۷ درصد بیشتر از ۳ ماهه گذشته در مدت مشابه میباشد که نشان می دهد شبکه های اجتماعی به چه سرعتی به یک پدیده قدرتمند جهانی در حال تبدیل شدن است.

 

طبق گزارش فیس بوک درآمد آنها ۴.۵ میلیارد دلار بوده و سود خالص آن ۱ میلیارد و ۴۶۰ میلیون دلار بوده که هر دوی این ارقام ۴۰ درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبل بوده همچون فصل های گذشته  موبایل به صورت فزاینده ای در افزاریش درامد فیس بوک نقش داشته  و به نظرمیرسد ۷۸ درصد از کل درآمد تبلیغاتی فیس بوک از موبایل ها بوده و در مدت مشابه سال گذشته ۱۲ درصد افزایش پیدا کرده.

 

عده زیادی علاقه داشتند تا فیس بوک اطلاعاتی هم در مورد درآمد کسب شده از اینستاگرام منتشر کند تا که فعلا این خبر از طرف فیس بوک اهمیتی نداشته و اطلاعاتی ارائه نداده و بیشتر درباره تجارت مهم خود در این گزارش اطلاعات منتشرشده.

 

مارک زاکر برگ به این نکته اشاره کرده که ما یک فصل خوب داشتیم  که کارهای بسیاری انجام دادیم و متمرکز شدیم روی نو آوری ها و خدمات جدید در شبکه های اجتماعی خودمان و در صدد این هستیم تا تمام جهان را به هم متصل کنیم.ما امید واریم بتوانیم خدمات بیشتری از تماس های تلفنی در آینده ایجاد بکنیم و درباره این موضوع در آینده بیشتر توضیح خواهیم داد.

  منبع :
theverge
  برچسب ها :  نظرات