رونمایی سامسونگ از نوعی پوشش صفحه کلید در Galaxy Note 5

یک شرکت کره ای، نوعی پوشش صفحه کلید برای Galaxy Note 5 طراحی نموده است. این پوشش شامل یک محفظه و نوعی سخت افزار است که این امکان را به شما می دهد در مواقعی که نیاز به ایجاد پیام های طولانی دارید، از آن استفاده نمایید. محفظه اصلی از دو قسمت شامل پنل پشتی و یک صفحه کلید تشکیل شده است که این قابلیت را دارد که در هنگام عدم استفاده، امکان اتصال آن به پشت دستگاه وجود دارد. در واقع، به محض اتصال کردن آن، صفحه نمایش با صفحه کلید ارتباط برقرار می کند، بدین صورت که پیام هایی که دارای تعداد کاراکتر بالا باشند را در هنگام تایپ و آماده سازی آن، به صورت پیش نویس ذخیره می کند و آماده ارسال قرار می دهد. اما سوال مهم اینجاست که بر چه اساس این ذخیره سازی صورت می گیرد و مکانیزم آن ساده است یا پیچیده ؟

در پاسخ باید گفت: همانطور که در کامپیوتر خود، در نوشتن پیام ها و متن های طولانی هیچ گونه محدودیتی ندارید و بر اساس نیاز خود، به ایجاد متن های طولانی می پردازید، این وسیله نیز با ذخیره نمودن متن ها و پیام ها بر روی حافظه ی خود، هرگونه محدودیت در ایجاد پیام های متنی را در گوشی از بین می برد.

پس بر اساس این توضیحات، نوعی حافظه در این دستگاه جهت ذخیره سازی متن ها وجود داشته و به کاربر کمک می کند برای ایجاد پیام های طولانی و با حجم بالا، هیچ گونه محدودیتی نداشته باشد.

همچنین شرکت سازنده این تکتولوژی، علاوه بر مدل ذکر شده، قابلیت استفاده آن در گوشی های Galaxy S6 Edge ،Galaxy S6 و Galaxy S6 Edge plus را نیز فراهم نموده است.

  منبع :
entrepreneur
  برچسب ها :  نظرات