کمپانی مایکروسافت در تازه ترین رونمایی از نرم افزارهای خود، از برنامه ای رونمایی نموده است که به شما قابلیت هایی جدیدی ارائه می نماید.

به طور حتم شما تجربه انجام اسکرین شات از صفحه دسکتاپ خود داشته اید و به طور مداوم از آن استفاده می نمایید. اما چه قابلیت هایی در آن مشاهده نموده اید؟ پاسخ به این سوال کاملا واضح است، بدین صورت که تنها می توانید اسکرین شات گرفته و آن را به صورت فایل عکس ذخیره نمایید. اما مایکروسافت به تازگی از نرم افزاری به نام Snip رونمایی کرده است که می توانید از صفحه اسکرین شات گرفته، روی آن یادداشت نمایید و یک فایل صوتی را نیز بر روی آن ضمیمه نمایید.

در حقیقت می توانید برای کارهای متنوعی از آن استفاده نمایید. یکی از آنها آموزش هایی است که اغلب بر روی کامپیوتر و با نرم افزارهای ضبط ویدئو و … صورت می گیرد. شما می توانید با یک اسکرین شات از صفحه و بارگذاری صدا بر روی آن، یک کلیپ ویدئویی از آن آماده نمایید. اما چگونه؟

رونمایی-مایکروسافت-از-ابزاری-با-قابلیت-های-جدید-به-نام-Snip

کار کردن با Snip بسیار ساده می باشد. شما می توانید با استفاده از لینکی که در ادامه آورده می شود، نرم افزار را دریافت و نصب نمایید. پس از نصب Snip ، پنل کاربری آن در دسکتاپ شما نمایان می شود تا بتوانید از صفحه و وب کم خود اسکرین شات بگیرید، سپس  در نرم افزار می توانید با قلم ها ورنگ های متنوع و همچنین صدا گذاری بر روی آنها، فایل خود را به صورت MP4 ذخیره نموده و در وب سایت خود به اشتراک بگذارید.

پیشنهاد BrainClippy به شما، استفاده از این نرم افزار با حجم بسیار پایین می باشد. دریافت Snip رایگان می باشد وشما عزیزان می توانید از این لینک استفاده نمایید.

  منبع :
Microsoft-News
  برچسب ها :  نظرات