همه ی ما ناچاراً در طول روز با افراد بدبینی که انرژی منفی دارند در ارتباط هستیم.افرادی که همیشه از شرایط شکایت می کنند، دیگران را مقصر اشتباهاتشان می دانند یا به خود اجازه می دهند در مورد بقیه قضاوت کنند.این افراد در زندگی برای شما مانند سم عمل میکنند.

آنها انگیزه ی شما را برای تلاش در جهت اهدافتان می گیرند و مدام سعی دارند شمارا هم مانند خود به عقب بکشند.

من ۳ راه کاربردی برای رها شدن از این افراد پیشنهاد میکنم:

۱)مشخص کنید این افراد دقیقا چه کسانی هستند و چگونه انگیزه های شما را میگیرند:

لیستی از افرادی که در طول روز با آنها سرو کار دارید تهیه کنید،این لیست میتواند شامل اعضای خانواده،دوستان یا همکاران باشد.به رفتار آنها فکر کنید و در کنار اسم افرادی که انرژی منفی دارند یک علامت (-) و در کنار اسم افراد مثبت اندیش یک علامت (+) بگذارید.با این کار تصمیم گیری برای شما راحتتر شده و بهتر متوجه می شوید که این افراد چگونه بر شما تاثیر منفی می گذارند.

۲)وقتتان را با گذراندن با این افراد تلف نکنید:

بهتر است تنها باشید تا این که وقتتان را با چنین افرادی تلف کنید.البته قبول دارم که این کار کمی سخت است،مخصوصا این که آنها همکاران یا دوستان شما باشند.پس بهتر است این کار را کم کم انجام دهید و هر روز کمتر از روز گذشته با آنها وقت بگذرانید.همیشه یادتان باشد که هیچ چیز غیر ممکن نیست و همیشه پای انتخاب های شما در میان است.

اگر این افراد از اعضای خانواده هستند می توانید با آنها صحبت کنید و توضیح بدهید که افکار منفی آنها چگونه بر شما تاثیر می گذارند.بدانید اگر بخواهید قدرت تغییر شرایط را دارید و میتوانید این چنین افرادی که اعتماد به نفستان را کم می کنند از زندگی به مرور حذف کنید.

۳)با افراد مثبت اندیش معاشرت کنید:

این ساده ترین راه ممکن است . با افرادی که مشوق شما هستند و به تواناییهای شما ایمان دارند معاشرت کنید.به دنبال دوستان موفقی باشید که برای زندگیشان تلاش کرده اند و می توانند شما را حمایت کنند.
Cumbria Hypnosis Barrow Ulverston Kendal Windermere

 

  منبع :
سایت jack canfield
  برچسب ها :  نظرات