یاهو در فکر واگذاری تجارت اینترنتیش
شرکت یاهو جلسه هایی برنامه ریزی کرده تا برای فروش تجارت اینترنتی خودش تصمیم بگیرد در عین حال این شرکت در حال بررسی احتمال فروش سهام شرکت چینی علی بابا نیز هست مدیران این شرکت در حال تصمیم گیری برای واگذاری سهام ۳۰ بیلیون دلاری یاهو در علی بابا و همچنین تجارت های وابسته به آن هستند.

yahoo

به گزارش وال استریت هیئت مدیره ی یاهو به ماریسا مایر مدیر عامل و رئیس شرکت یاهو زمان محدودی را تعیین کرده تا شرایط را تغییر دهند در غیر این صورت گزینه های روی میز برای شرکت یاهو بررسی خواهد شد.

 

به گزارش وال استریت ژورنال هیئت مدیره کمپانی نگران آینده بوده است و بنظر می رسد به این نتیجه رسیده اند که شرکت یاهو دیگر توان بازگشت به روز های خوب گذشته را ندارد در عین حال شایعاتی نیز در مورد خریده شدن یاهو توسط شرکت بزرگ مایکروسافت مطرح شده است که شانس واگذاری شرکت یاهو را افزایش می دهد به نظر می رسد با کاهش ارزش سهام شرکت یاهو اکنون بهترین فرصت برای بزرگان تکنو لوژی سیلیکون است تا وارد رقابت برای خرید شرکت یاهو شوند

شما چه فکر می کنید ؟ آیا یاهو نیز همچون نوکیا به تملک مایکروسافت درخواهد آمد یا به عنوان شرکت مستقل به کار خود ادامه خواهد داد . نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

  منبع :
wsj
  برچسب ها :  نظرات