laughterنوشیدن قهوه،ریسک ابتلا به دیابت را کاهش داده و طولعمر بیماران مبتلا به سرطان کولون را افزایش می دهد.

مطالعات نشان داده که قهوه برای جنبه های مختلف سلامتی مفید است؛به نظر می رسد که بیماران مبتلا به سرطان کولون که روزانه چند فنجان قهوه میل می کنند،نسبت به دیگر مبتلایان که قهوه مصرف نمی کنند،با بیماری خود بهتر کنار آمده و عمر بیشتری خواهند داشت.

دیگر مطالعات نشان داده که مصرف روزانه قهوه خطر ابتلا به دیابت نوع دو را پایین می آورد.

هردو مطالعات فوق تایید کرد که بایستی به نوع قهوه مصرفی توجه کرد و اینکه از مقادیر زیاد شکر و دیگر طعم دهنده ها خودداری کرد و همچنین مقدار مناسب قهوه برای هر فنجان،۸اونس می باشد.

زوج هایی که باهم میخندند روابط بهتری دارند

یک مطالعه جدید نشان داد که گذراندن لحظات شاد  و پرخنده باشریک زندگی،حس دوست داشتن را بین آن ها افزایش می دهد.این مطالعه نشان داد که بهتر است خنده را معیار یک رابطه ی خوب قرار داد.

زوج هایی که طی یک مطالعه ی ضبط شده در آزمابشگاه،بیش تر باهم خندیدند،در آخر،حس نزدیکی و صمیمیت بیشتری را نیز گزارش دادند.البته وانمود کردن به خنده و خندیدن های مصنوعی،همچین نتیجه ای را به دنبال نداشت.

پس برای ادامه ی یک رابطه ی سالم و و خوش مطمئن شوید که خنده و شادی هایتان را باهمدیگر قسمت می کنید.

couples

اگر شما ۶ساعت یا کمتر در طول شب می خوابید ،در خطر بیمارشدن هستید.

خواب برای بهبود و ترمیم بدن در طول شب بسیار مهم است؛و در صورت عدم خواب کافی ،بدن در معرض ابتلا به بیماری ها قرار می گیرد.

یک مطالعه جدید نشان داد که کمبود خواب اولین عامل ابتلا به بیماری است.افرادی که ۶ساعت یاکمتر در طول شب می خوابند،۴برابر افراد دیگر در معرض ابتلا به سرماخوردگی هستند؛بنابراین میزان خواب بیشتر ازسن،میزان استرس،یا اینکه فرد سیگاری باشد یانه، در ابتلا به سرماخوردگی موثر است.

پس به بدن و سیستم ایمنی خود اهمیت دهید و حداقل ۷ساعت در طول شب بخوابید.

ژن-کنترل-کننده-ساعت-بدن-کشف-شد

 

 

 

 

 

  منبع :
doctoroz
  برچسب ها :  نظرات