خیلی از دارندگان گوشی های هوشمند و تبلت ها برروی دیوایس خود نرم افزار های سلامتی را نصب میکنند اما خیلی به کارشان نمی آید زیرا تعدادی زیادی ازآنها نیاز به لوازم جانبی نظیر گام شمار دارند و یا کار باآنها پیچیدگی خاصی داشته و همه پسند نیست.

امروز میخواهیم نرم افزاری رابه شمامعرفی کنیم که علاوه برامکانات منحصربفرد،رایگان بوده و حتی نیاز به هیچ ارتباط بی سیم با لوازم جانبی نداشته و کاملأ هوشمند است.

نرم افزار Human کاملأ هوشمند بوده و قادر است تمامی حرکات شما را بسنجد و میزان کالری سوزانده شده ، مسافت طی شده ، میزان سرعت حرکت و حتی موقعیت شما را شناسایی کند.که تمامی موارد تنها با قراردادن گوشی درجیب یا کیف خودامکان پذیراست.

 

ازدیگرامکانات بینظیر این نرم افزار آزاد بودن کاربر جهت هرگونه شخصی سازی است.بطورمثال شما برای خود یک پروفایل یاحساب کاربری تعریف میکنید ومیتوانید آنرابین دوستان و اعضای خانواده خود و اگرورزشکار باشید بین هم تیمی های خود به اشتراک گذاشته و آنرا تجزیه و تحلیل کنید که اینکار هم به لطف نرم افزار کاملأهوشمند بوده و تنها اطلاعاتی که ازشما میخواهد قد و وزن شماست.

معرفی-اپلیکیشن-کاربردی-Human

 

قابلیت دیگر این نرم افزار تغییر زمان ورزش و پیاده روی باتوجه به توانایی شما در یک روز است.برای مثال در روز جمعه شما بدلیل وقت آزادتر میتوانید ساعت بیشتری را به پیاده روی اختصاص دهید

معرفی-اپلیکیشن-کاربردی-Human

بنابراین زمان موردنظررا بیشترمیکنید و تمامی لحظات ،گام ها و سرعت شما طبق برنامه داده شده به نرم افزار محاسبه میشود.

اپلیکیشن Human بطور انحصاری و رایگان برای سیستم عامل iOS قابل دانلود است.

برای آشنایی بیشتر و دانلود این نرم افزار محبوب به لینک مراجعه کنید.

  منبع :
Human
  برچسب ها :  نظرات