آیفون-6اس

همانطور که مطمئنا اطلاع دارید دیشب در کنفرانس اپل iPhone ۶s معرفی شد. در همان ابتدا مشخص شد اپل رنگی جدید را برای این گوشی هوشمند خود برگزیده است.

iphone_6s

اما مهم ترین ویژگی ای که به این سری از اسمارت فون اضافه شده، مشخصه ی ۳D Touch است. این تکنولوژی به این معنا است که با فشردن دکمه منو شما میانبرهای جدیدی را در اختیار خواهید داشت.
همچنین بدنه ی آلومینومی دستگاه نیز با آلیاژی جدید و سفارشی تهیه شده است. پردازنده ی iPhone 6s از نوع ۶۴ بیتی و جدید به نام A9 می باشد که از لحاظ پردازشی ۷۰ درصد از A8 سریع تر عمل کرده و در مقایسه با پردازنده ی گرافیکی، به طور شگفت آوری قوی تر است که تا حدود ۹۰ درصد افزایش کارایی را شاهد خواهیم بود.
دوربین آیفون نیز پس ۴ سال سرانجام دچار تغییر شد و به یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی ارتقا پیدا کرده است که توانایی فیلم برداری با کیفیت ۴K دارد. دوربین جلویی گوشی نیز تصاویر را با کیفیت ۵ مگاپیکسل به ثبت خواهد رساند اما خبری از فلاش در آن نیست!! زیرا در هنگام عکس برداری با دوربین سلفی، صفحه نمایش روشن شده و نقش فلاش را برای شما ایفا خواهد کرد.

فلاش-دوربین-جلو

در آخر نیز به مقایسه ی اجمالی بین iPhone 6s Plus و iPhone 6 Plus می پردازیم. منتظر بررسی کلی این اسمارت فون جدید توسط تیم BrainClippy باشید…
مقایسه-آیفون

تهیه شده در : brainclippy.com
  برچسب ها :  نظرات