همه ما میدانیم که هواوی موفقیت های بزرگی را در ماه های گذشته در جهان داشته در کشور خودش چین هواوی توانست لقب بزرگ ترین فروشنده اسمارت فون را با غلبه بر شیائومی بدست بیاورد و در جهان هم بعد از اپل و سامسونگ سومین شرکت بزرگ تولید کننده موبایل قرار گرفت و به نظر میرسد سهم زیادی از این موفقیت جهانی بخاطر عملکرد فوق العاده هواوی در اروپا بوده به این دلیل که آن ها دستگاه ها ی مختلفی را از ضعیف تا قوی وارد بازر اروپا کردند که با عث فروش زیاد آن ها شد.

 

گزارش جدید    Kantar Worldpanel اعلام کرد که کمپانی هواوی بالاتر  از SONY و  MOTOROLLA و HTC به عنوان دومین برند اندروید محبوب در اروپا قرار گرفته تنها در ۱۲ ماه گذشته هواوی توانسته از پله ۶ به ۲ صعود کند و بعد از سامسونگ دومین برند اندروید در اروپا باشد معیار های بررسی میزان فروش موبایل در اروپا ۵ کشور بریتانیا آلمان فرانسه ایتالیا و اسپانیا بوده.هواوی

 

با توجه افزایش بازاریابی و ضعیف شدن برند هایی همچون سونی و اچ تی سی و موتورولا حالا هواوی توانسته خود را تا پله ۲ بالا بکشد و صعود ۴ رتبه را تجربه کند .شرکت هواوی با داشتن طیف وسیعی از کالاهای اقتصادی تا پیشرفته توانسته بازار ایتالیا و اسپانیا را در اختیار خودش بگیرد.

 

موفقیت هواوی در اروپا بسیار فوق العاده است زیرا تا همین چند ماه اخیر هواوی در اروپا بسیار ناشناخته بود در حالی هم اکنون نه تنها به عنوان یک برند معروف شده بلکه فروشی بیشتر از سه شرکت گفته شده در بالا دارد.

 

بیشتر موفقیت هواوی در اروپا به علت مطرح شدن برند honor  بوده این برند هواوی یک تجربه کاربری عالی را در یک قیمت پایین ارائه می دهد اسمارت فون هانر ۷ هواوی که جدید ترین پرچم دار هواوی می باشد قیمتی کمتر از ۲۵۰ یورو دارد در عین حال قابلیت های بسیار پیشرفته ای را ارائه می دهد و جالب است بررسی کنیم آیا هواوی در آینده هم رشد خواهد داشت مخصوصا با معرفی پرچم دار جدید نکسوس ۶ پی یا نه ؟؟ !! فقط باید زمان بگذرد تا جواب این سوال مشخص بشود

  منبع :
9to5google
  برچسب ها :  نظرات