قابلیت استریم بازی های ایکس باکس ۱ بر روی ویندوز ۱۰ بسیار پر طرفدار است.

هنگامی که مایکروسافت قابلیت استریم بازی های ایکس باکس را بر روی ویندوز ۱۰ معرفی کرد بسیاری از مردم در تردید بودند که آیا این قابلیت واقعا مفید خواهد بود؟

مایک یابارا (Mike Ybarra)یکی از مدیران ارشد ایکس باکس و ویندوز هم در بین این افراد بود .جالب است بدانید او امروز در مصاحبه با پادکست اینرسرکر(The Inner Circle‘spodcast)اعلام کرد که بر خلاف تصورش این قابلیت بسیار محبوب شده است.

xbox

یابارا می گوید قابلیت استریم بازی یک قابلیت فوق العاده پر طرفدار شده است.اگر بخواهم صادق باشم وقتی که ما آنرا خلق می کردیم من یکی از آنهایی بودم که تصور می کردم مگر چند نفر از این قابلیت استفاده می کنند.اما بنظر می رسد علاقمندان به استریم کردن بازی های ایکس باکس بر روی کامپیوتر ها بسیار زیاد هستند و استفاده از این قابلیت بسیار بالا رفته است .

هیجان انگیز است که ببینیم درادامه مایکروسافت چگونه قابلیت استریم بازی ها را افزایش خواهد داد اما بنظر می رسد این قابلیت یکی از برترین تکنولوژی هایی است که به اپلیکیشن ایکس باکس در ویندوز ۱۰ اضافه شده است.نظر شما چیست‌؟ آیا با این قابلیت تاکنون کار کرده اید با ما درمیان بگذارید.

 

  منبع :
dualshockers
  برچسب ها :  نظرات