هنگامی که بزرگترین بازیگر آمریکا نیاز داشت که بمب کار گذاشته شده در اتوبوس مسافربری را خنثی کند، فقط یک نام وجود داشت که او می توانست برای نگاه داشتن زمان به آن اعتماد کند : کاسیو.
مانند Keanu Reeves، شرکت دیگر مانند گذشته مورد توجه و استقبال عموم نیست. این طرح یک بازگشت دوباره به روند سابق است، از طریق : ساعت های هوشمند. روزنامه وال استریت می گوید که: گروه فکر می کند که چه چیزی برای رقابت در این فضای کاری بیش از حد شلوغ نیاز است. به عبارتی، یک تاریخ غنی از ساخت ساعت هایی که بیشتر از تنها نشان دادن ساعت را انجام می دهند. این انتظار از دستگاه می رود که ” سطح کاملی از ساعت های هوشمند باشد ” توسط وجوهی مانند با دوام بودن، آسان بستن و به طور کلی باعث راحتی در استفاده از آن و دست کردن آن گردند.

4446960553_066880707a
این وسایل در حال حاضر برای چندین سال در حال توسعه و تکامل بوده اند و کاسیو انتظار دارد تا ماه مارس آینده برای حضور در بازار داخلی ژاپن با قیمت حدودا ۴۰۰$ عرضه شوند. آیا شرکت الکترونیکی ای در این سطح، لازم است که زیان بزرگی در حدود ۸۰ میلیون دلار را برای رسیدن به هدف فروش ساعت های هوشمند خود منحمل شود؟؟ که تمام حدس و گمان ها حول این موضوع می باشد. اما، اگر بمب خبری این هفته نیاز به انجام این موضوع باشد، حداقل ما می توانیم Mr. Whoa را ببینیم که از وسایل جدید خودش نظیر Speed sequel/reboot رونمایی خواهد کرد.

  برچسب ها :  نظرات