شایعه اسمارت فون گلکسی اس۷ سامسونگ گران تر از S6خواهد بود اما مجهز به سنسور عنبیه است

سالهاست که سری گلکسی S‌به عنوان پرچم دار سامسونگ در بین طرفداران محبوبیت بسیاری پیدا کرده و به عنوان یک برند معتبر شناخته می شود . این اسمارت فون ها هر سال از ویژگی های جدید و منحصر به فرد خود بهرمند شده و طرفداران را به وجد می آورد امسال نیز مانند هرسال منتظر ورود معرفی گلکسی ۷ به بازار هستیم . اما به نظر می رسد که قیمت این محصول امسال با سال های قبل متفاوت است .

سامسونگ

براساس گزارش منتشر شده از لهستان پرچم دار آینده سامسونگ گلکسی ۷ به مراتب قیمت بالاتری خواهد داشت و طرفداران این محصول باید پول بیشتری را پس انداز کنند تا به مشکل بر نخورند .از گذشته درمورد ۴ مدل گلسی ۷ مطلعیم . همین طور که evleaks در اکانت توییتر خودش اعلام کرد ۴ گوشی گلکسیS7 ،Galaxy S7 Edge Plusو Galaxy S7 Plus دستگاه هایی خواهند بود که با عنوان سری گلکسی s7 در آینده ای نزدیک معرفی خواهند شد .

 

اما بنظر می رسد سامسونگ برنامه ی ویژه ای برای هر ۴ مدل این سری داشته است و باید منتظر اتفاق هیجان انگیزی برای این سری اسمارت فون های سامسونگ باشیم .با توجه به گزارش phonearena به نظر می رسد سامسونگ در صدد استفاده ازاسکنر عنبیه چشم در سسری جدید خود است . این سنسور که جدید ترین راهکار ارئه شده توسط شرکت های بزرگ برای امنیت اسمارت فون است اولین بار توسط شرکت مایکروسافت در گوشی های سری لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰xl مورد استفاده قرار گرفت .

سامسونگ

البته با توجه به اینکه این تکنولوژی در ابتدای مسیر خود قرار دارد هنوز توان آن در جایگزینی اسکنر انگشت دست مشخص نیست اما به هرحال به عنوان یک راهکارجذاب و فناوری جدید به شمار می رود و سامسونگ نیز در فکر استفاده از این تکنولوژی جذاب در اسمارت فون های جدید خود است با این وجود با اینکه استفاده از سنسور اسکنی عنبیه چشم باعث جذاب تر شدن گلکسی s7 خواهد شد اما قیمت این دستگاه را نسبت به نسخه ی اولیه ۶ بالاتر خواهد برد . رنج قیمتی صحبت شده در مورد این اسمارت فون بالای ۷۰۰ دلار بوده که البته این قیمت ارائه شده برای عمده فروشی ها می باشد .

با توجه به این خبر منتشر شده در سایت phonearena باید بگوییم گلکسی s7 سامسونگ دستگاهی هوشمند تر اما متاسفانه گران تر خواهد بود

شما در مورد این اسمارت فون چه نظری دارید. نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

 

  منبع :
phonearena
  برچسب ها :  نظرات