Five-Ways-To-Make-Your-Organization-Innovative

۵ روش برای داشتن یک سازمان نو آورانه و خلاق

ایده های خلاق می تواند یک شرکت معمولی را  به رهبران مبتکر بازار تبدیل کند.این شرکت ها ابتدا باتوجه به نتیجه و مقصد نهایی، طرح اجرای آن را بنا می کنند.قدم ها باید محکم و مطمعن برداشته شوند. اغلب اوقات برای شکست هایمان سرکوب می شویم اما موفقیت هایمان تشویق نمی گردد.یادمان باشد که ما از شکست هایمان درس می گیریم!

خلاقیت و ابتکار عمل،یک بیزینس را به اوج خود سوق می دهد و بدون آن ها شرکت شما شمار ی یک نخواهد بود و هیچ وقت دیده نخواهد شد…

در این جا راه کار هایی برای برتر بودن اشاره می گردد:

  1. فضای شغلی را طوری بسازید که پذیرای ایده های ناب و تازه باشد؛ یعنی بتوان از آن ها در مواجه ی با مسائل و حل آن ها استفاده کرد.به طور مثال اگر کالایی تولید می شده که به نظر بلااستفاده بوده، با خلاقیت و ابتکار آن را در نظر مشتری  کارامد جلوه دهیم!

  2. از طریق ارباب رجوع ، بهترین شوید؛ هرچقدر که ارباب رجوع بیشتر ازشما رضایت داشته باشند،بیزینس موفق تری خواهید داشت.از این رو باید تلاش کنید تا همیشه با مشتریان خود در ارتباط باشید و در جهت رفع مشکلات و نیاز های آن ها کار کنید.

  3. با ارباب رجوغ مشارکت و تعامل داشته باشید؛آن ها هنگامی این تعامل را درک می کنند که شما به عنوان حلال مشکلات و دشواری ها عمل کنید. بخاطر داشته باشید که تولیدات شما هنگامی ارزش خواهد داشت که مشتری با توجه به زحمات شما مهر تایید بر آن زند!

  4. با کارمندان نیز در تعامل باشید؛ از آن ها بخواهید که پیشنهادات و افکار ناب خود را مطرح کنند و از ایده های آن ها استقبال کنید تا نشان دهید که افکارشان مهم است و در غیر اینصورت یک شکاف در میان سازمان ایجاد می گردد.

  5. دیدگاه های نسل جدید را پیاده کنید؛می بایست “نقش ها” را جایگزین “قوانین” کنید،به این ترتیب کارها از یکنواختی خارج می شوند.

          SOURCE

 

 

  برچسب ها :  نظرات