ساعت-کاری-در-شرکت-ها

چرا ۵ ساعت کار در روز باعث افزایش بهره وری در شرکت شما می شود ؟

۵ ساعت کار روزانه باعث افزایش بهره وری در شرکت شما می شود به دلایل بسیاری که در زیر توضیح خواهیم داد.

 

علاوه بر کاهش سطح استرس در کارمندان شرکت باعث افزایش کیفیت کاری آن ها می شود دلایل بسیاری برای این مورد وجود دارد و به همین خاطر است که این میزان کاری به عنوان یک استاندارد در شرکت ها مطرح می شود.

 

شماره ۱ : به شما زمان می دهد تا بازیابی انرژی بکنید

یکی از مهم ترین نکات در کار با کیفیت برای کارمندان داشتن انرژی می باشد. کار روزانه ۵ ساعته یک زمان کافی و درست برای انجام کارها بدون احساس خستگی بوده و باعث می شود تا کارمندان وقت کافی برای استراحت در طول روز داشته باشند.

 

شماره ۲ : زمان بیشتری برای پرداختن به کارهای دیگر وجود خواهد داشت

۵ ساعت زمان کاری باعث افزایش تمرکز فرد روی نقاط اصلی کار می شود و همین بهره وری در شرکت را افزایش می دهد با این میزان زمان کار یک کارمند روی نقاطی که باید درمورد وظیفه خود انجام دهد متمرکز می شود و به طور کلی بهره وری شرکت افزایش می یابد

 

شماره ۳ : همه کار های خود را اولیت بندی می کند

با همچین زمان کاری کارمندان کار های مورد نیاز را اولیت بندی می کنند و به جای سعی در انجام همه کار ها در یک لحظه با الویت بندی جلو می روند . اولیت بندی دقیقا یکی از مهم ترین نکات در افزایش بهره وری است .و با انجام آن در یک پروسه کاری کارمندان موفق به انجام مهم ترین کار ها در کم ترین زمان می شوند و این به طور کلی بهره وری شرکت را بالا خواهد برد.

 شماره ۴ : فشار کار از روی مدیران و کارمندان برداشته خواهد شد

فشار کاری یک عامل کاهش کیفیت و بهره وری در شرکت هاست استرس در میزان کم می تواند باعث افزایش دقت و بهره وری شود. اما داشتن بیش از حد آن باعث آسیب به بدن و ذهن کارمندان خواهد شد. با توجه به آن که کارمندان در شرکت های بزرگ نباید دچار اشتباه شوند و افزایش استرس و فشار باعث ایجاد اشتباه و مشکلات در نقاط مختلف کار می شود کاهش فشار کاری و ایجاد ساعت کاری ۵ ساعته در طول روز می تواند باعث افزایش بهره وری شود و کیفیت کار های انجام شده چه در مورد کارمندان و چه در مورد رییس شرکت را افزایش دهد .

 

شماره ۵  : کیفیت کار ها افزایش خواهد یافت

 

۵ ساعت کار روزانه زمانی بسیار کافی برای انجام کارهاست چه درمورد روسا و چه درمورد کارمندان این زمان کاری می تواند باعث افزایش کیفیت کار و کاهش فشار در طول روز شود به عنوان یک قانون کلی کیفیت همواره از کمیت مهم تر است و داشتن اشتباهات در کاری در یک شرکت باعث ایجاد مشکل خواهد شد به خاطر داشته باشید نوشته ای کوتاه و بی خطا  بسیار بهتر از نوشته ای طولانی و پر خطاست .

شماره ۶ : کارمندان کار خود را جدی خواهند گرفت

بجای پرسه زنی درطول ساعت های طولانی کار با داشتن کار روزانه ۵ ساعته کارمندان کار خود را جدی خواهند گرفت و کاری که به  آن ها سپرده شده را به نحو عالی انجام خواهند داد کارمندان از همه ۵ساعت کاری بهره خواهند برد و با انجام کار جدی باعث افزایش بهره وری خواهند شد .

این در حالی است که با افزایش زمان کاری روزانه بیش از حد طبیعی کارمندان شروع به تلف کردن وقت خواهند کرد و در نهایت میزان کاری که باید انجام دهند را به درستی انجام نمی دهند به طور کلی با افزایش بیش از حد ساعات کاری در طول روز بهره وری در یک شرکت اسیب خواهد دید و تمامی ابعاد مهم کاری تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

 

شماره ۷ : کارمندان بر اساس برنامه عمل خواهند کرد

انجام دادن دقیق کاری که باید انجام شود بجای انجام همه کار ها در یک لحظه بهترین کاریست که برای افزایش بهره وری میتوان از آن استفاده کرد همانطور که از قبل به این نکته اشاره کردیم انجام کار ها به صورت پله پله و داشتن لیست کاری و الویت دادن به کار های مهم تر در طول روز باعث افزایش بهره وری در یک شرکت خواهند شد.

 

با ۵ ساعت زمان کاری در طول روز کارمندان بر اساس برنامه و اولیت بندی کاری در ابتدا کار های مهم تر را انجام خواهند داد و به مرور باعث توسعه و گسترش شرکت خواهند شد.     

  منبع :
life hack
  برچسب ها :  نظرات