Xiaomi

همه ی ما منتظر هستیم ک در ۲۴ نوامبر گوشی رد می نوت ۲ پرو توسط Xiaomi معرفی بشود اما دیروز عکسی از پشت این دستگاه منتشر شد که اسکنر اثر انگشت را در نوت ۲ پرو نشان می دهد. نوت ۲ پرو بنظر می رسد اولین اسمارت فون ساخته شده توسط Xiaomi است که دارای یک بدنه ی تمام فلزی و اسکنر اثر انگشت است. اما این تمام چیزی که شامی برای اراده در ۲۴ نوامبر دارد نیست. بنظر می رسد دستگاه دیگری توسط Xiaomi معرفی خواهد شد که ما فقط اطلاعات اندکی درباره ی آن داریم.

با توجه به عکس های منتشر شده از این اسمارت فون و اطلاعات درز کرده ی آن در گیگ بنچ به نظر می رسد باید منتظر نسخه جدید می پد با نام می پد ۲ هم باشیم.

با وجود اینکه اطلاعات زیادی در مورد سخت افزار این تبلت مشخص نیست اما بنظر می رسد این تبلت از یک سیستم روی چیپ اینتل  X5-Z8500 . 2.24GHz گیگاهرترزی بهرمند است و بر خلاف نسخه قبلی می پد خبری از چیپ ست NVIDIA در آن نیست.

در مورد سیستم عامل می پد باید منتظر اندروید با یو آی اختصاصی شامی مثل همیشه باشیم .

با توجه به معرفی رد می پد ۲ پرو و می پد ۲ در ۲۴ نامبر بنظر می رسد با رویداد خاطره انگیز رو به رو هستیم . اکنون سوال بزرگ این است که آیا Xiaomi سوپرایز های دیگری در این مراسم برای ما خواهد داشت یا فقط همین دو دستگاه برای ما معرفی خواهد شد.

آیا از معرفی نوت ۲ پرو و می ید ۲ خوشحالید ؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

  منبع :
androidauthority
  برچسب ها :  نظرات