در حال حاضر +Xperia Z3 آخرین پرچمدار سونی است.طبق شایعاتی که به گوش میرسد،سونی قصد دارد اوایل سپتامبر Xperia Z5 را معرفی کند.با توجه به عملکرد ضعیف سونی در فروش گوشی های هوشمند و همچنین ضعف پردازنده ی +Xperia Z3(داغ شدن بیش از حد) انتظارها از Z5 بسیار بالا میرود.

بر اساس شایعاتی که منتشر شده،پردازنده ی آن از Snapdragon 810 به Snapdragon820،رم از ۳ به ۴ گیگ ارتقا یافته و همچنین به جای سنسور IMX220 سونی از جدیدترین سنسور خود به نام IMX230 استفاده کرده است.در کنار این تغییرات،سنسور اثر انگشت و باتری ۴۵۰۰ میلی آمپری از دیگر شایعات هیجان انگیزی است  که طرفداران سونی علاقه به حقیقت پیوستن آن دارند.هرچند که تمامی از شایعات توسط سایتی به نام Technodify منتشر شده که شهرت زیادی هم در لو دادن تلفن های هوشمند ندارد.

xxl_xperia-z5-970-80

حتما برایتان سوال پیش آمده که پس Xperia Z4 چه شد؟ اکسپریا Z4 اوایل آوریل در ژاپن معرفی شد و بعد از آن به نام +Z3 در دیگر نقاط دنیا عرضه گشت.تحلیلگران معتقدند که سیاست سونی در عرضهکردن پرچمدارانش در بازه ی زمانی ۶ ماهه بسیار استباه است و همین دلیل باعث افت فروش و عقب ماندن از دیگر رقباست.به همین دلیل سونی به احتمال زیاد این سیاست را کنار گذاشته و مانند سامسونگ و دیگر شرکت ها هر یک سال پرچمدار خود را معرفی کند.

T3

  برچسب ها :  نظرات